skype wsh radom
rekrutacja online

Wyjazdy pracowników / wykładowców

ZASADY KWALIFIKACJI PRACOWNIKÓW UCZELNI NA WYJAZDY W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

W akcji 1 „Mobilność edukacyjna” w programie Erasmus+ Uczelnia uzyskała dofinansowanie na prowadzenie wymiany pracowników z krajami programu.

Projekty mobilności pracowników dotyczące współpracy z krajami programu obejmują:
  • wyjazdy nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych na uczelniach w krajach programu; do tej kategorii wchodzą także przyjazdy przedstawicieli przedsiębiorstw z innych krajów programu w celu prowadzenia zajęć dla studentów;
  • wyjazdy pracowników uczelni (zarówno nauczycieli akademickich, jak i innych pracowników) do szkół wyższych, instytucji, organizacji, przedsiębiorstw w innych krajach programu w celach szkoleniowych (doskonalenie kompetencji zawodowych, poszerzanie wiedzy w danej dziedzinie, udział w szkoleniach, „work shadowing” itp.).
Zasady kwalifikacji na wyjazdy zagraniczne nauczycieli akademickich i pracowników Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu w ramach programu Erasmus+opisane są w pliku o tej samej nazwie.
Koordynator Programu Erasmus+
mgr Paulina Marcinkiewicz
Dyrektor Działu współpracy z zagranicą
i praktyk studenckich
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu
Traugutta 61a, 26- 600 Radom, pokój 103
tel. +48 363 22 90 w. 43 / 504 048 642
Do pobrania:

STAWKI ERASMUS+ MAJĄCE ZASTOSOWANIE W UMOWIE 2020

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x