skype wsh radom
rekrutacja online

Rekrutacja online

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu jest największą uczelnią niepubliczną w regionie. Jest liderem w zakresie nauk administracyjnych, pedagogicznych i społecznych. WSH umożliwia zdobycie dyplomów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Teraz wybierając swój wymarzony kierunek studiów, nie musisz wychodzić z domu! Sprawdź, jak wygląda rekrutacja online!

Nabór na studia odbywa się bez egzaminu wstępnego. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu na rok akademicki 2020/2021 prowadzona jest od 1 maja do 31 października 2020 roku, na studia I stopnia, studia II stopnia oraz studia jednolite magisterskie.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

UWAGA!!! KANDYDACI

Jesteś tegorocznym maturzystą? Chcesz już teraz zapisać się na studia i skorzystać z promocji? Nie ma problemu!

Postępuj według 3 kroków:

1. Wypełnij formularz rejestracyjny, prześlij nam wymagane dokumenty (poza świadectwem), wpłać pierwszą ratę, a zarezerwujesz sobie miejsce na wybranym kierunku!

2. Jak tylko otrzymasz świadectwo, donieś je do nas w ciągu 7 dni (lub wyślij pocztą, kurierem, zostaw w skrzynce podawczej).

3. Jeśli okaże się, że na maturze coś poszło nie tak i świadectwa nie otrzymasz, zgłoś się do nas z dokumentem potwierdzającym niezdanie matury, a opłacone raty zostaną Ci w całości zwrócone!

Nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce już teraz 🙂

Szczegółowych informacji udziela:

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Specjalista ds. rekrutacji

mgr Katarzyna Dusińska

dyżury od wtorku – soboty

w godz 8.00-16.00

tel. 603 441 717

Skype: Katarzyna Dusińska

Microsoft Teams: Katarzyna Dusińska

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x