skype wsh radom
rekrutacja online

Koło Naukowe Psychologii

Koło Naukowe Psychologii

OPIEKUN NAUKOWY: dr Paweł Nowak, nowak@wsh.pl

PRZEWODNICZĄCY (STUDENT): Agnieszka Gregier agnieszka.gregier@wp.pl
TERMINY I MIEJSCE SPOTKAŃ : Spotkania na terenie Uczelni (sala C-4 na ul. Traugutta) lub poza uczelnią w ramach wizyt studyjnych odbywają się średnio raz w miesiącu i ogłaszane są na bieżąco w ogłoszeniach w Wirtualnym Dziekanacie.
PLAN DZIAŁALNOŚCI W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020
  1. Stworzenie osobom zainteresowanym psychologią możliwości poszerzania swojej wiedzy i umiejętności psychologicznych (m.in. na temat mediacji przy współpracy z Sądem Okręgowym w Radomiu i Oddziałem Polskiego Centrum Mediacji w Radomiu).
  2. Aktywne uczestniczenie w realizacji własnych badań naukowych m.in. nt. psychospołecznych wyznaczników uważności, czy psychologicznych uwarunkowań stylów kierowania menedżerów.
  3. Organizacja Ogólnopolskiej IV Studenckiej Konferencji Naukowej nt. ,,Nowe tendencje w psychologii i pedagogice”.
  4. Organizowanie spotkań tematycznych ze specjalistami wybranych dziedzin psychologii (m.in. psychoterapii i terapii uzależnień).
  5. Organizowanie wyjazdów i wizyt studyjnych (m.in. w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, wyjazd zagraniczny do Lwowa, połączony z wizytą na Uniwersytecie Lwowskim).
  6. Organizacja akcji charytatywnej w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (12 stycznia 2020 roku).
  7. Działalność na rzecz upowszechniania wiedzy psychologicznej oraz promowania Uczelni w regionie np. prowadzenie przez studentów wraz z opiekunem Koła lekcji wychowawczych w szkołach z regionu radomskiego na tematy psychologiczne, m.in. technik psychomanipulacji, niwelowania uprzedzeń itp.
  8. Współpraca z innymi kołami naukowymi, m.in. Mazowiecko-Świętokrzyskim Kołem Naukowym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
  9. Współpraca z Ośrodkiem Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Radomiu, Stowarzyszeniem Klub Abstynentów Wzajemnej Pomocy “Victoria” w Radomiu, Stowarzyszeniem „Karuzela“ w Radomiu. Wizyty studyjne w tych placówkach.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x