wsh logo

„Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą – dowiedz się jakie masz prawa i obowiązki…” Warsztat

Patronat Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na spotkanie ze specjalistami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, które odbędzie się 22 listopada 2021r. o godzinie 15:00-18:20 w Akademickim Studium Kształcenia Praktycznego, w Sali B14 przy ulicy Staroopatowskiej 1 

 

Warsztat pt. „Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą – dowiedz się jakie masz prawa i obowiązki. Jakie obowiązują zasady opłacania składek. Funkcjonalność Platformy Usług Elektronicznych” zorganizowany zostanie w ramach działalności Pracowni Organizacji Zarządzania w Akademickim Studium Kształcenia Praktycznego. W czasie warsztatu będą mieli Państwo możliwość zapoznania się od specjalistów  z następującymi obszarami tematycznymi:

  • rozliczanie i opłacanie składek
  • ulgi na start
  • mały ZUS
  • konsekwencje nie opłacenia składek lub opłacenia po terminie
  • platformy Usług Elektronicznych – narzędzie do dwustronnej wymiany informacji

Serdecznie zapraszam

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji

dr inż. Emilia Żuchowska-Kotlarz

Prelegenci:

Edyta Sztyber – magister ekonomii. Pracuje w ZUS od 14 lat – od początku zatrudnienia związana z  bezpośrednią obsługą klientów. Jest ekspertem w zakresie ubezpieczeń społecznych. Wielokrotnie prowadziła szkolenia dla płatników składek i ubezpieczonych.

Jacek Natorski – magister polityki społecznej, ukończył również studia podyplomowe w zakresie zarządzania. Pracuje w ZUS od 36 lat – od 2005 r., kieruje Inspektoratem w Szydłowcu. Ekspert i praktyk w zakresie ubezpieczeń społecznych – autor artykułów z tej dziedziny.

 

 

 

Udostępnij
youtube
youtube
youtube
Skip to content