skype wsh radom
rekrutacja online

Rekrutacja trwa! Skorzystaj z promocji 700 zł mniej za pierwszy semestr!

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, zaprasza na studia licencjackie na kierunkach: administracja, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, psychologia, zarządzanie, kryminologia, finanse i rachunkowość, inżynierskie na kierunku informatyka,  magisterskie na kierunkach: administracja, psychologia, zarządzanie, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz studia jednolite magisterskie na kierunkach: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz prawo! 

Uczelnia przykłada wysoką wagę do warunków i jakości kształcenia, czego wynikiem są pozytywne oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich kontrolowanych kierunkach, liczne nagrody dla uczelni oraz spektakularne wyróżnienia zdobywane przez naszych studentów.

UWAGA! PROMOCJA – 700 zł. mniej za pierwszy semestr! Sprawdź!

Znajdź wymarzony kierunek – dowiedz się więcej – sprawdź OFERTĘ EDUKACYJNĄ!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo kandydatów na studia Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu proponuje dwie możliwości składania dokumentów w procesie rekrutacji.


Uczelnia prowadzi rekrutację stacjonarnie oraz online!

REKRUTACJA ONLINE

 


REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE


Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Szczegółowych informacji udziela:

Specjalista ds. rekrutacji

mgr Katarzyna Dusińska

dyżury poniedziałek-sobota

w godz. 8.00-16.00

tel. 603 441 717

Microsoft Teams: Katarzyna Dusińska

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x