skype wsh radom
rekrutacja online

IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa!

Udostępnij

,,Dobro, które niesie nadzieję, czyli o wolontariacie w czasie pandemii’’, to temat IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbędzie się 27 kwietnia 2021 roku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. W związku z sytuacją epidemiczną Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu wraz z Polskim Towarzystwem Polityki Społecznej Regionalnym Oddziałem w Radomiu zapraszają wszystkich do wzięcia udziału za pośrednictwem platformy Microsoft Teams!

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i refleksji związanej z rolą wolontariatu w czasie pandemii. Konferencja stanowi możliwość wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat współczesnych nurtów wolontariatu i efektów pracy wolontariuszy.

Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy naukowców, wolontariuszy – studentów, uczniów ze szkolnych klubów wolontariatu oraz ich opiekunów, nauczycieli i wychowawców, osoby reprezentujące różne organizacje pozarządowe i instytucje działające w sferze wolontariatu oraz osoby, które otrzymują na co dzień pomoc od wolontariuszy.

ZAPROSZENIE

Karta zgłoszenia

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x