skype wsh radom
rekrutacja online

Przedłużona rekrutacja na studia!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, zaprasza na studia licencjackie na kierunkach: administracja, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, psychologia, zarządzanie, kryminologia, finanse i rachunkowość, inżynierskie na kierunku informatyka,  magisterskie na kierunkach: administracja, psychologia, zarządzanie, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz studia jednolite magisterskie na kierunkach: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz prawo!

 

Uczelnia przykłada wysoką wagę do warunków i jakości kształcenia, czego wynikiem są pozytywne oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich kontrolowanych kierunkach, liczne nagrody dla uczelni oraz spektakularne wyróżnienia zdobywane przez naszych studentów.

W związku z przesunięciem terminów maturalnych oraz dużym zainteresowaniem zapisami na studia, przedłużamy tegoroczną rekrutację do 31 października 2020.

Znajdź wymarzony kierunek – dowiedz się więcej – sprawdź  OFERTĘ EDUKACYJNĄ!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo kandydatów na studia Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu proponuje dwie możliwości składania dokumentów w procesie rekrutacji.

Uczelnia prowadzi rekrutację stacjonarnie oraz online!

REKRUTACJA ONLINE

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA W WSH ONLINE!

Szczegółowych informacji udziela:

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Specjalista ds. rekrutacji

mgr Katarzyna Dusińska

dyżury od wtorek – sobota

w godz 8.00-16.00

tel. 603 441 717

Skype: Katarzyna Dusińska

Microsoft Teams: Katarzyna Dusińska

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x