skype wsh radom
rekrutacja online

Rekrutacja na studia

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, zaprasza na studia licencjackie na kierunkach: administracja, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, psychologia, zarządzanie, kryminologia, finanse i rachunkowość, inżynierskie na kierunku informatyka,  magisterskie na kierunkach: administracja, psychologia, zarządzanie, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz studia jednolite magisterskie na kierunkach: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz prawo! 

Uczelnia przykłada wysoką wagę do warunków i jakości kształcenia, czego wynikiem są pozytywne oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich kontrolowanych kierunkach, liczne nagrody dla uczelni oraz spektakularne wyróżnienia zdobywane przez naszych studentów.

Znajdź wymarzony kierunek – dowiedz się więcej – sprawdź  OFERTĘ EDUKACYJNĄ!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo kandydatów na studia Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu proponuje dwie możliwości składania dokumentów w procesie rekrutacji.


Uczelnia prowadzi rekrutację stacjonarnie oraz online!

REKRUTACJA ONLINE

REKRUTACJA MIĘDZYSEMESTRALNA

Zastanawiasz się nad zmianą Uczelni? Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Przenieś się do Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu na ten sam lub podobny kierunek studiów!

Dowiedz się więcej:

Zadzwoń: 48 363 22 91

Napisz: rekrutacja@wsh.pl

Dołącz do grona studentów WSH w Radomiu!

 


Szczegółowych informacji udziela:

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Specjalista ds. rekrutacji

mgr Katarzyna Dusińska

dyżury od wtorek – sobota

w godz 8.00-16.00

tel. 603 441 717

Skype: Katarzyna Dusińska

Microsoft Teams: Katarzyna Dusińska

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA W WSH ONLINE!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x