skype wsh radom
rekrutacja online

Rekrutacja w WSH – 1000 zł mniej za pierwszy semestr do 20 sierpnia!

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, zaprasza na studia licencjackie na kierunkach: administracja, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, psychologia, zarządzanie, kryminologia, finanse i rachunkowość, inżynierskie na kierunku informatyka,  magisterskie na kierunkach: administracja, psychologia, zarządzanie, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz studia jednolite magisterskie na kierunkach: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz prawo!

 

Uczelnia przykłada wysoką wagę do warunków i jakości kształcenia, czego wynikiem są pozytywne oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich kontrolowanych kierunkach, liczne nagrody dla uczelni oraz spektakularne wyróżnienia zdobywane przez naszych studentów.

Dowiedz się więcej sprawdź ofertę kierunków:

OFERTA EDUKACYJNA

Uczelnia prowadzi rekrutację on-line!

 

Wypełnij formularz rejestracyjny

 

Dołącz do grona zadowolonych studentów i studiuj taniej – 1000 zł mniej za pierwszy semestr przy zapisie do 20 sierpnia !

*PROMOCJA – skierowana jest dla kandydatów na studia licencjackie, inżynierskie oraz jednolite magisterskie.

UWAGA !!! Kandydaci na studia II stopnia – magisterskie – przy zapisie do 20 sierpnia brak wpisowego!

Jesteś tegorocznym maturzystą? Chcesz już teraz zapisać się na studia i skorzystać z promocji? Nie ma problemu!

Wypełnij formularz rejestracyjny, prześlij nam wymagane dokumenty (poza świadectwem), wpłać pierwszą ratę, a zarezerwujesz sobie miejsce na wybranym kierunku!

Jak tylko otrzymasz świadectwo, donieś je do nas w ciągu 7 dni (lub wyślij pocztą, kurierem, zostaw w skrzynce podawczej).

Jeśli okaże się, że na maturze coś poszło nie tak i świadectwa nie otrzymasz, zgłoś się do nas z dokumentem potwierdzającym niezdanie matury, a opłacone raty zostaną Ci w całości zwrócone!

Nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce już teraz 🙂

 

Szczegółowych informacji udziela:

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Specjalista ds. rekrutacji

mgr Katarzyna Dusińska

dyżury od wtorku – soboty

w godz 8.00-16.00

tel. 603 441 717

Skype: Katarzyna Dusińska

Microsoft Teams: Katarzyna Dusińska

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x