skype wsh radom
rekrutacja online

Uczelnia online – studiuj w domu!

Udostępnij

Trudny czas pandemii kojarzy się nie tylko izolacją, niepewnością o zdrowie i życie, ale także z nową rzeczywistością pracy i nauki online. Mając na względzie zapewnienie ciągłości procesu dydaktycznego oraz wspierając naszych Studentów w trudnej sytuacji Wyższa Szkoła Handlowa przenosi działalność naukową i administracyjną online!

Zgodnie z ogólnopolskim hasłem #zostańwdomu zachęcamy do studiowania online na platformie Teams. Każdy student oprócz swojego konta na wirtualnym dziekanacie, z którego do tej pory korzystał, ma możliwość uczestniczenia w wykładach oraz konsultacjach z wykładowcami właśnie dzięki tej platformie.

Prócz zajęć online – wykładów i konsultacji z wykładowcami, dyżurować będą także pracownicy administracyjni ze wszystkich działów uczelni, które do 12 marca każdy student mógł odwiedzić osobiście. Do dyspozycji studentów pozostanie także Biblioteka online z zasobami wirtualnych baz.

W zakładce Uczelnia Online  przygotowaliśmy najważniejsze informacje na temat funkcjonowania wirtualnej WSH oraz możliwości kontaktu z poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi.

Jak to zrobić? – Instrukcja logowania platforma TEAMS

Jesteś zalogowany?Dołącz do zajęć

 

Widzimy się online!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x