skype wsh radom
rekrutacja online

Nowe tendencje w psychologii i pedagogice – konferencja online

Udostępnij

Studenckie Koło Naukowe Psychologii, Koło Młodych Pedagogów oraz Studenckie Forum BCC zapraszają do udziału w IV Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej nt.: ,, Nowe tendencje w psychologii i pedagogice’’.

Inicjatorami i głównymi organizatorami konferencji są studenci psychologii i pedagogiki Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Celem konferencji jest stworzenie forum wymiany poglądów i dyskusji na temat kluczowych problemów współczesnej psychologii i pedagogiki. Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną, studentów i doktorantów z różnych ośrodków akademickich, a także specjalistów i praktyków z dziedziny psychologii i pedagogiki. Zgodnie z głównym hasłem konferencji proponujemy następujące obszary tematyczne:

1. Współczesne kierunki rozwoju psychologii i pedagogiki
2. Innowacyjność w psychologii i pedagogice
3. Nowe perspektywy w pomocy psychologiczno-pedagogicznej
4. Problematyka wychowania w zmieniającym się świecie
5. Patologie społeczne XXI wieku
6. Aktualne wyzwania w psychologii pracy i organizacji
7. Wpływ nowych technologii na funkcjonowanie psychospołeczne
8. Wokół problematyki zdrowia i choroby
Otwarci jesteśmy również na propozycje zagadnień wynikających z własnych zainteresowań i prowadzonych badań naukowych, a pozostających w kontekście tematu konferencji.

Zasady uczestnictwa
: Warunkiem uczestnictwa czynnego w konferencji jest zarejestrowanie się wraz przesłaniem tematu wystąpienia do dnia 05.06.2020 poprzez formularz zgłoszeniowy dla uczestników czynnych. Zgłoszenia uczestników biernych przyjmowane są do 01.06.2020.

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne.

Zgłoszenie uczestnictwa czynnego
Zgłoszenie uczestnictwa biernego

Miejsce konferencji: Konferencja odbędzie się  19 czerwca 2020 roku w na platformie Microsoft Teams, administrowanej przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w konferencji.

Planowane jest wydanie monografii zbierającej materiały prelegentów.

Kontakt: dr Paweł Nowak, Agnieszka Gregier – psyche@wsh.pl

ZAPROSZENIE

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x