skype wsh radom
rekrutacja online

Wiosenna rekrutacja na Erasmus+

Udostępnij

Trwa kolejna rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+. Chciałbyś studiować lub odbywać praktykę za granicą? To już najwyższa pora, by złożyć odpowiedni Formularz w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich.

Do wyboru masz ponad 30 firm partnerskich lub ponad 170 Uczelni zlokalizowanych w 23 krajach Unii Europejskiej lub jej bliskim sąsiedztwie. Nie martw się o kasę! Zakwalifikowane osoby otrzymują dofinansowanie programu Erasmus+, zaś osoby pobierające stypendium socjalne lub stypendium dla niepełnosprawnych- dodatkowe środki z programu PO WER. Zabierz ze sobą przyjaciół studiujących w WSH, wyjedźcie razem i przeżyjcie fantastyczną przygodę.
Formularze przyjmowane są do 31 marca 2020 r. w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich, a dostępne są na stronie: https://wsh.pl/strefa-studenta/program-erasmus/
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x