skype wsh radom
rekrutacja online

Wizyta studyjna w ZUS!

Udostępnij

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w wizycie studyjnej połączonej z warsztatami specjalistycznymi. Tym razem poznany zasady funkcjonowania i organizacji radomskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu, weźmiemy udział w interaktywnych warsztatach, które pomogą studentom zainteresowanym otwarciem nowej działalności gospodarczej w pokonaniu pierwszych kroków do samozatrudnienia, ale i zapoznają nas z funkcjonalnością i zaletami e-urzędu.

Warsztaty odbędą się w dwóch kręgach tematycznych:
Ulgi dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą,
ZUS, czyli e-urząd.
Wizyta studyjna odbędzie się 18 lutego 2020 r. o godz. 11:00. Bliższe szczegóły dostępne będę dla zarejestrowanych osób w Wirtualnym Dziekanacie na kilka dni przed wydarzeniem.
Zapisy do 12 lutego w pokoju 103 przy Traugutta 61 a (Dział współpracy z zagranicą i praktyk studenckich) – osobiście lub mejlowo na adres pmarcinkiewicz@wsh.pl
UWAGA! 
Studenci z kierunków o profilu praktycznym (aktualny rok I i II), którzy wezmą udział w wizycie będą mieli zredukowaną liczbę godzin wybranej praktyki o 20 godzin!!!
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x