skype wsh radom
rekrutacja online

Wygraj Wakacje w Grecji – II edycja

Udostępnij

Z myślą o tegorocznych maturzystach i przyszłych kandydatach na studia Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu przygotowała wyjątkowo słoneczny konkurs! Nagrodą Główną jest wspaniała, wakacyjna wycieczka z osobą towarzyszącą! Po najważniejszym egzaminie dojrzałości tygodniowy pobyt na jednej z greckich wysp, to z pewnością szansa na świetny relaks, pozwalający lepiej przygotować się na nowe wyzwania!

Czas przygotowań do matury zawsze kojarzy się ze stresem i mnóstwem nauki, ale satysfakcja ze zdanego egzaminu dojrzałości potrafi być ogromna! Właśnie dla wszystkich zmęczonych nauką maturzystów WSH przygotowało wyjątkową niespodziankę! Tydzień spędzony w pięknej, urokliwej Grecji, w hotelu all incusive z najbliższą osobą, z pewnością odpręży i pozwoli odzyskać energię oraz lepiej rozpocząć kolejny etapem w życiu, jakim jest podjęcie studiów!

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich uczniów szkół średnich – licealnych i zawodowych! Losowanie odbędzie się w dniu 7 kwietnia, w Wyższej Szkole Handlowej przy ul. Traugutta 61a.

Konkurs realizowany będzie między 3 lutego – 3 kwietnia 2020 w placówkach szkół z Radomia i regionu, które wraz z młodzieżą zgłoszą chęć wzięcia udziału. 

Nauczycielu Zgłoś swoją klasą bądź szkołę do wzięcia udziału w Konkursie !

*warunkiem jest ukończony 18 rok życia!

szczegóły konkursu i zapisy: mkania-jurczak@wsh.pl!

ZAPRASZAMY!

REGULAMIN KONKURSU “Wygraj Wakacje w Grecji”

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x