skype wsh radom
rekrutacja online

Rekrutacja w WSH trwa – 1000 zł mniej za pierwszy semestr!

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, zaprasza na studia licencjackie na kierunkach: administracja, pedagogika, ekonomia, bezpieczeństwo wewnętrzne, stosunki międzynarodowe, informatyka, psychologia, zarządzanie, kryminologia, finanse i rachunkowość, magisterskie na kierunkach: administracja, psychologia, zarządzanie, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz studia jednolite magisterskie na kierunkach: pedagogika oraz prawo!

UWAGA! PROMOCJA

1000 zł mniej za pierwszy semestr na studiach licencjackich, inżynierskich i jednolitych magisterskich przy zapisie na studia do 10 sierpnia!

200 zł mniej (brak wpisowego) na studiach magisterskich przy zapisze do 10 sierpnia!

Dowiedz się więcej klikając TU!

Uczelnia przykłada wysoką wagę do warunków i jakości kształcenia, czego wynikiem są pozytywne oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich kontrolowanych kierunkach, liczne nagrody dla uczelni oraz spektakularne wyróżnienia zdobywane przez naszych studentów.

Szczegółowych informacji udziela punkt rekrutacyjny znajdujący się w budynku WSH przy ul. Traugutta 61a.

Uczelnia prowadzi również rekrutację on-line!

Wystarczy zarejestrować się TU!

Dokumenty do pobrania

Serdecznie zapraszamy! 🙂

Rekrutacja:
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu
ul. Traugutta 61a
tel. 48 362 13 32

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x