skype wsh radom
rekrutacja online

Wybraliście Miss i Mistera WSH 2019!

Udostępnij

W piątkowy wieczór 24 maja 2019 w clubie Archiwum studenci wybrali najpiękniejszych i najsympatyczniejszych – Miss i Mistera Wyższej Szkoły Handlowej! W szranki o koronę, puchar oraz nagrody nagrody stanęli studenci WSH z Polski, Ukrainy oraz wymiany Erasmus plus! Sprawdźcie, kto w tym roku będzie dumnie nosił koronę i puchar!

Świetna muzyka doborowe towarzystwo oraz sympatyczni kandydaci do tytułu Miss i Mistera! To musi być przepis na udaną noc! Tak też było w piątkową noc z 24 na 25 maja.

Kandydaci do tytułu Miss i Mistera zaprezentowali się w trzech kategoriach. Musieli zainteresować sobą publiczność, ujawnić talenty komunikacyjne oraz taneczne w parach! Zrobi to oczywiście zawodowo. Studenci po ich występach przez godzinę mieli szansę oddać jeden głos na swojego kandydata lub kandydatkę!

Tegoroczną Miss WSH 2019, dzięki waszym głosom, została kandydatka z numerek 3 – Ainagul Nurlan Kyzy, Studentka WSH z wymiany Erasmus+ (Kirgistan)! I choć obie kontrkandydatki świetnie prezentowały się na scenie to właśnie uśmiechnięta i błyskotliwa Ainagul zdobyła serca publiczności. kandydatka popisała się skromnością, ale także znajomością języka polskiego! Misterem WSH również dużą przewagą głosów studentek Wyższej Szkoły Handlowej został kandydat z numerem 3 – Aleksander Pożyczka , Zarządzanie II rok.

Miss i Mistera prócz korony, pucharu i tytułu otrzymali vouchery na profesjonalną sesję zdjęciową, vouchery na masaże, upominki WSH oraz słodkie niespodzianki! Upominki otrzymali także pozostali kandydaci! Tuż po koronacji, wszyscy udali się do wspólnej sesji w fotobudce!

Konkurs poprowadzili studenci WSH: Aliyu Mohammed Abdullahi  student z wymiany Erasmus+ oraz Paulina Rychlicka, Administracja I rok

Zabawa trwała jeszcze do białego rana!

Gratulujemy!

Tak bawiliście się podczas tego niezapomnianego wieczoru!

 

 

 

 

 

Zapisy na studia

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x