skype wsh radom
rekrutacja online

Konferencja Studencka

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na ósmą konferencję o wolontariacie, nasze spotkania to coroczne naukowe obcowanie z wolontariatem i o wolontariacie. Inicjatorem i głównym organizatorem konferencji są wolontariusze – studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Przedmiotem szczególnego zainteresowania chcemy uczynić społeczne i obywatelskie kompetencje kształtowane przez wolontariat. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i refleksji związanej z wolontariatem. Konferencja stanowi możliwość wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat współczesnych nurtów wolontariatu i efektów pracy wolontariuszy.

Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy naukowców, wolontariuszy – studentów, uczniów ze szkolnych klubów wolontariatu oraz ich opiekunów, nauczycieli i wychowawców, osoby reprezentujące różne organizacje pozarządowe i instytucje działające w sferze wolontariatu oraz osoby, które otrzymują na co dzień pomoc od wolontariusz.

PROGRAM

KARTA ZGŁOSZENIA

Zapisy na studia

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x