skype wsh radom
rekrutacja online

Twórcza resocjalizacja w wychowaniu.

Zapraszamy na pierwsze w roku akademickim 2016/2017, warsztaty w ramach Radomskiej Akademii Rozwiązywania Problemów Wychowawczych, które odbędą się 23 października 2016 o godzinie 15.00 w sali C9 Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a. Tematem warsztatu będzie “Twórcza resocjalizacja w wychowaniu”. Zajęcia poprowadzi dr Krzysztof Linowski.

Krzysztof Linowski – doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Wykładowca na Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Obok pracy dydaktyczno ? wychowawczej i badawczej podejmuje działalność praktyczną w zakresie reedukacji osób niedostosowanych społecznie. Główny kierunek pracy zawodowej i naukowej jest nastawiony na postępowanie z osobami pozbawionymi wolności. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu możliwości oddziaływania profilaktycznego i resocjalizacyjnego oraz kilku książek o tej tematyce.

Więcej informacji na temat Radomskiej Akademii Rozwiązywania Problemów Wychowawczych oraz harmonogram przyszłych warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisy na studia

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x