skype wsh radom
rekrutacja online

Pracodawco! Zatrudnij naszych studentów

Udostępnij

O tym, że w dzisiejszych czasach ciężko zatrudnić młodą osobę, zaraz po ukończonych studiach, z doświadczeniem, wszyscy wiemy. Jak zatem pomóc studentom w znalezieniu pierwszej pracy, która pomoże w nabyciu odpowiednich umiejętności, kwalifikacji, zapewni samodzielność finansową i rozwój zawodowy?

Biuro Kariery Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wychodząc  naprzeciw oczekiwaniom studentów zachęca wszystkich pracodawców z Radomia i okolic do wzięcia udziału w akcji ?Zatrudnij naszych studentów?. Inicjatywa ta ma na celu nawiązanie trwałej współpracy z firmami polegającej na zatrudnianiu studentów WSH w Radomiu z następujących kierunków: administracji, bezpieczeństwa wewnętrznego, ekonomii,  informatyki, kryminologii, stosunków międzynarodowych, pedagogiki, prawa w biznesie, psychologii, zarządzania.

Pracodawcy, na podstawie Formularza zgłoszenia, informują Biuro Kariery WSH o możliwości zatrudnienia studentów i wymaganiach dotyczących danego stanowiska. Pracownicy Biura Kariery, informują studentów o możliwości podjęcia pracy- stałej, tymczasowej czy sezonowej w danej firmie, przyjmują dokumenty aplikacyjne studentów lub korzystają z istniejącej bazy, dokonują selekcji w celu jak najlepszego dopasowania umiejętności studentów i posiadanej, udokumentowanej wiedzy kandydata do potrzeb pracodawcy i przekazują aplikacje wybranych osób- pracodawcy. Ten sam dokonuje wyboru kandydata i dopełnia wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem go.

Dzięki akcji ?Zatrudnij naszych studentów? studenci już w trakcie studiów zdobędą nowe umiejętności i wiedzę praktyczną, przydatną w dalszym życiu zawodowym,  pracodawcy zaś zdobędą wartościowych, ambitnych, zdeterminowanych pracowników, za których w dodatku, zgodnie z przepisami Kodeksy Cywilnego (dotyczy umowy zlecenia), nie będą musieli odprowadzać składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Pracodawco, przyłącz się do akcji! Zgłoś wolne wakaty! Wystarczy wypełnić Formularz zgłoszenia miejsca pracy i wysłać go do nas- mejlem, faksem, wygodną dla Ciebie drogą.

Studencie! Jeszcze nie zgłosiłeś swojej kandydatury? Zrób to już dziś- wypełnij Deklarację uczestnictwa.

Zapraszamy!

Formularz zgłoszenia miejsca pracy

Deklaracja uczestnict dla studentów/słychaczy

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x