skype wsh radom
rekrutacja online

Warsztaty dietetyczne dla studentów !

Udostępnij

Bardzo często zadajemy sobie pytanie  jak w prosty sposób zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy. Jednej odpowiedzi na to pytanie nie ma, dlatego Wyższa Szkoła Handlowa przygotowała dla swoich studentów warsztaty na temat zdrowego odżywiania .

Zdrowe odżywianie polega na regularnym dostarczaniu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach. Warzywa zawierają takich składników mnóstwo, dlatego powinny być podstawą każdej zdrowej diety. Są nieocenionym źródłem witamin, błonnika pokarmowego i fitozwiązków.

 

W dniu 7 maja w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu  odbyły się Warsztaty dietetyczne zorganizowane przez mgr Sylwię Sochę , które poprowadzili trenerzy personalni i dietetycy : Emil Tyszko i Krzysztof Blank. Tematem wykładu było prawidłowe i zdrowe odżywianie. Panowie obalali mity typu jedzenie po 18, doradzili na co zwracać uwagę przy zakupie produktów oraz co jeść przed i po treningu.

Wykład cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Przybyło ponad 150 osób.

 

 

DSC02020 DSC02036 DSC02025

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x