skype wsh radom
rekrutacja online

Wystawa fotografii górskich w Cafe Gallery!

Udostępnij

Wystawa ta została zorganizowana z potrzeby podzielenia się przeżyciami, entuzjazmem i szczęściem, którego autor doświadczył w górach. Robert Małkus chciał w ten sposób szczególnie podziękować swoim towarzyszom górskich wypraw: Janowi Walasce i Andrzejowi Wenerskiemu. Wystawa była prezentowana w gmachu Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu w terminie od 09.02 do 31.03.2016r.

 

Robert Małkus, ur. 04.10.1965 r. jest nauczycielem od blisko 30 lat związanym z puławską oświatą: pracuje z dziećmi i młodzieżą. Od kilkunastu lat wędruje po górach. Uprawia turystykę wysokogórską i poza szlakową. Jego pasją są góry, tam odnajduje spokój i radość istnienia. Poznał Tatry Polskie i Słowackie, można powiedzieć zna je jak własną kieszeń. Obecnie zafascynowały go Alpy, do których jeździ od kilku lat. Góry dają mu radość życia, w Nich nabiera sił i energii, dzięki której nie czuje się wypalony ani w życiu ani w zawodzie. Swoją pasją zaraża młodzież, zaprasza ją do wspólnych wypraw. Chwile spędzone w górach zatrzymuje w sercu, a te najcenniejsze w fotografiach.

 

 

DSC00404 DSC00409 DSC00389

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x