skype wsh radom
rekrutacja online

Studenci z wizytą w PPP3

Udostępnij

Studenci Wyższej Szkoły Handlowej wzięli dział w wizycie studyjnej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Radomiu zorganizowanej przez Koło Naukowe Psychologii pod opieką dr Pawła Nowaka. Podczas spotkania z psychologami poznali strukturę placówki, warunki pracy psychologów zatrudnionych w poradni oraz formy pomocy psychologicznej świadczone przez placówkę. Ponadto wzięli udział w dwóch wykładach. Pierwszy z nich dotyczył zastosowania neuroterapii EEG Biofeedback w PPP nr 3, natomiast tematem drugiego wykładu była pomoc psychologiczno-pedagogiczna w PPP nr 3 w Radomiu w zakresie poradnictwa zawodowego.

Głównymi zadaniami Poradni Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Radomiu jest diagnozowanie dzieci i młodzieży, udzielanie dzieciom i młodzieży oraz rodzicom bezpośredniej pomocy psychologiczno-pedagogicznej, realizowanie zadań profilaktycznych oraz wspierających wychowawczą i edukacyjną funkcję przedszkola, szkoły i placówki, w tym wspieranie nauczycieli w rozwiązywaniu problemów dydaktycznych i wychowawczych, a także organizowanie i prowadzenie wspomagania przedszkoli, szkół i placówek w zakresie
realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x