skype wsh radom
rekrutacja online

Wykład Zbigniewa Lwa – Starowicza ODWOŁANY

Z powodów od nas niezależnych wykład Prof. dr hab. Lwa-Starowicza został odwołany.

 

Zbigniew Lew Starowicz – polski psychiatra i psychoterapeuta, ekspert z zakresu seksuologii i konsultant krajowy w tej dziedzinie, profesor nauk medycznych. Ukończył medycynę na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Został także absolwentem filozofii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Doktoryzował się z tematu związanego z seksuologią, uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk medycznych ze specjalnością w zakresie psychiatrii . W 2015 otrzymał tytuł profesora nauk medycznych.
Zajmował stanowisko dyrektora Instytutu Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w Warszawie. Powoływany na prezesa Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Był ekspertem Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie edukacji seksualnej, a także liderem programu edukacji seksualnej Organizacji Narodów Zjednoczonych.  Jest autorem licznych prac z zakresu psychiatrii, a zwłaszcza seksuologii. Opublikował też wiele pozycji popularnonaukowych. Część z nich wydawał pod pseudonimem Leo Oldwitch. Zajął się także działalnością jako biegły sądowy oraz praktyką w ramach Centrum Seksuologii Medycznej, Psychiatrii i Psychoterapii, którego został dyrektorem.Odznaczony Krzyżem Kawalerskim i Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 

STAROWICZ_monitory

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x