skype wsh radom
rekrutacja online

Dowiedz się jak pozyskać fundusze unijne

Firmy i instytucje mogą już aplikować o pozyskiwanie środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Nie wszyscy są jednak ekspertami w tej dziedzinie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza na studia podyplomowe na kierunku ?Przygotowanie i rozliczanie projektów finansowanych ze środków unijnych?.

Celem studiów jest:
? dostarczenie praktycznej i teoretycznej wiedzy w zakresie pozyskiwania środków unijnych, ale także w zakresie zarządzania projektami współfinansowanymi z funduszy Unii Europejskiej,
? nabycie przez słuchaczy wiedzy z zakresu zastosowania środków unijnych w konkretnych zadaniach i przedsięwzięciach realizowanych przez samorządy terytorialne, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i inne organizacje publiczne i prywatne,
? nabycie umiejętności samodzielnego opracowywania wniosków aplikacyjnych oraz zdobycie wiedzy uwzględniającej aspekty techniczne, organizacyjne i prawne zarządzania projektem.

Uczestnicy
Studia adresowane są do pracowników jednostek samorządu terytorialnego, instytucji administracji rządowej, jednostek budżetowych i komunalnych, właścicieli i menedżerów małych i średnich firm, osób zajmujących się pozyskiwaniem funduszy lub doradztwem unijnym oraz pracowników organizacji pozarządowych. Studia są również kierowane do tych absolwentów studiów wyższych, którzy swoją przyszłość wiążą z pozyskiwaniem funduszy unijnych.

Perspektywy zawodowe
Absolwent studiów na kierunku Przygotowanie i rozliczanie projektów finansowanych ze środków unijnych jest przygotowany do złożenia wniosku o dotację na założenie lub rozwój własnej firmy, a przede wszystkim może ubiegać się o pracę na stanowiskach takich jak specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych, specjalista ds. funduszy unijnych i dotacji, trener w zakresie rozliczania projektów unijnych, kierownik ds. inwestycji i projektów unijnych czy przedstawiciel handlowy.

REKRUTACJA
Biuro Studiów Podyplomowych
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

ul. Traugutta 61a
26-600 Radom

telefon: 48 362 13 32

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x