skype wsh radom
rekrutacja online

Kameralne lato w WSH

Udostępnij

W dniu 11.07.2015 zakończyło się Kameralne Lato 2015, w programie którego mogliśmy spotkać sławne osoby ze świata filmu, mody. W tym roku gościliśmy m.in. Annę Muchę, Eryka Lubosa, Radosława Piwowarskiego.
Chętne osoby mogły podszkolić swój warsztat filmowy. Uczestniczy dowiedzieli się o cyfrowej rekonstrukcji filmów (warsztaty prowadzone przez WFDiF w Warszawie), mogli skonsultować swoje scenariusze, nauczyć się pracować z dźwiękiem przy filmie.
Pani Anna Mucha i Eryk Lubos omówili z młodzieżą dzień pracy na planie filmowym. Opowiedzieli w jaki sposób aktorzy przygotowują się do wystąpień przed kamerą, oraz o swoich doświadczeniach.
W piątek odbyło się seminarium “Wpływ mody na rozwój regionu” w czasie którego można było się dowiedzieć jak moda może wpłynąć na region w którym mieszkamy. Okazuje się, że rynek “modowy” w Radomiu daje duże możliwości do rozwoju dla młodych praktykantów. Jak zawsze trzeba tylko znaleźć swój odpowiedni czas no i oczywiści pomysł na swoją część mody.
Przez cały czas tranie Kameralnego Lata odbywały się imprezy towarzyszące. Pokazy filmów dla dzieci w kinie Helios. Pokazy mody. Kino plenerowe przy fontannach. Nagrywanie etiud filmowych, w których występowała również Pani Anna Mucha.
Zwieńczeniem tygodnia było rozstrzygnięcie konkursu Filmów Niezależnych, gdzie główna nagrodę zdobył film “Laboratorium” w reżyserii Natalii Nguyen, Grand Prix Złotego Łucznika trafiło do Marcina Podolca, reżysera filmu “Dokument”, w konkursie Filmów Odrzutowych HYDE PARK wygrał film ” Dresik” w reżyserii Piotra Matwiejczyka. W konkursie brało udział 24 filmy.
Jurorami tegorocznego konkursu byli:
– Radosław Piwowarski – reżyser, scenarzysta (Przewodniczący Jury)
– Agnieszka Glińska – montażystka
– Eryk Lubos – aktor
– Anna Mucha- aktorka
– insp. Grzegorz Jach – Pełnomocnik Komendanta Głównego Policji
Zapraszamy do odwiedzenia Kameralnego Lata w przyszłym roku.

 

 

 IMG_0003 IMG_0344 IMG_0221
IMG_0453 IMG_0433 IMG_0532
IMG_0590 IMG_0599 IMG_1174
IMG_0816 IMG_0008 IMG_1149

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x