skype wsh radom
rekrutacja online

Akademicka Pracownia Testów Psychologicznych (Testoteka)

Testoteka czyli Pracownia Testów Psychologicznych, mieszcząca się w Sali D1 Wyższej Szkoły Handlowej przy ul. Mazowieckiego 7a, to miejsce, gdzie studenci mogą skorzystać ze zbiorów: czytać, analizować testy psychologiczne – sami bądź pod okiem wykładowców! Testoteka jest czynna codziennie w godzinach od 8.00 do 16. 00. W pracowni prowadzone są stałe konsultacje i dyżury pracowników naukowych WSH.  Pracownia jest dostępna dla wszystkich studentów WSH Kierunku Psychologia oraz Wykładowców będących psychologami.

Koordynatorem Pracowni jest Prof. WSH, dr Paweł Nowak

Konsultacje są prowadzone w każdy piątek w godzinach od 8.30 do 10.30. Ponadto od wtorku do soboty w godzinach od 8.00 do 16. 00 studenci psychologii z upoważnienia psychologa, będącego pracownikiem WSH, mogą korzystać z zasobów Testoteki. Do dyspozycji studentów pozostają obszerne zbiory profesjonalnych testów psychologicznych wydanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Zapraszamy studentów kierunku psychologia do korzystania ze zbiorów Pracowni oraz do konsultacji z Wykładowcami.

KOD DO TESTOTEKI NA TWEAMS: ckqs1fs

ZBIÓR TESTÓW

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x