skype wsh radom
rekrutacja online

Akademicka Pracownia Consultingu, Rozwoju Osobowości i Coachingu

 Celem działania poszczególnych pracowni jest włączenie do procesu kształcenia akademickiego elementów praktycznych, bezpośrednio związanych z życiem zawodowym. W pracowniach uczestnicy zajęć nabywają praktycznych umiejętności i kompetencji, zgodnych z kierunkami studiów. Pracownie w sowich działaniach otwarte są nie tylko dla środowiska akademickiego ale realizują zadania projekty dla społeczności miasta i regionu radomskiego. W pracowniach studenci profili praktycznych mogą zrealizować część praktyk zawodowych przewidzianych dla programu studiów poszczególnych kierunków. Pod okiem kadry akademickiej studenci oraz inni uczestnicy zajęć, nabywają umiejętności pedagogicznych, wychowawczych, rozwojowych. Kształtują swoje postawy w świecie emocji sprawności psychologicznych i pedagogicznych. Uczą się rozwiązywania trudnych problemów finansowych, zgłębiają tajniki rachunkowości. Słuchacze uczą się pracy na programach komputerowych z zakresu rachunkowości i rozliczeń finansowych.

Koordynator Akademickiej Pracowni Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu – mgr Paulina Wasilewska – Stańczak

Środa: 16. 00 – 18. 00 Pracownia ul. Traugutta 61a C7

Czwartek: 12. 00 – 15. 30 Pracownia ul. Mazowieckiego 7a lub zajęcia w pracowni na ul. Traugutta 61a , (według planu warsztatów)

Prowadząca: Mgr Paulina Wasilewska – Stańczak

Warsztaty będą prowadzone na ul. Traugutta 61A sala C7 w godzinach 16. 00 – 18. 00.

 
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x