skype wsh radom
rekrutacja online

Ogłoszenia o pracę

TOP oferta:

THESAR-PRO Sp. z o.o.
top
Firmą współpracującą z dużym operatorem telekomunikacyjnym w zakresie prowadzenia projektów informatycznych o charakterze osobowym.

Specjalista ds. sieci

Miejsce pracy: Radom, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Opiniowanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej w ramach projektu VHBB.
  • Reprezentacja graficzna zasobów sieci dosyłowej budowanej w ramach projektu VHBB 2016 (QGIS).
  • Przygotowywanie schematów uruchomieniowych FTTH/RFOG/HYBRYDA.
  • Przygotowywanie schematów doposażeń w dodatkowe splitery.
  • Reprezentacja graficzna planowych zasobów sieci dosyłowej, koncepcji technicznych dowiązań inwestycji deweloperskich do sieci OPL w ramach projektu VHBB 2016 (QGIS).
  • Realizacja audytów jakości wykonawstwa budowy sieci FTTH i ich raportowanie.
  • Realizacja audytów jakości wykonawstwa instalacji abonenckich FTTH i ich raportowanie.
  • Realizacja kontroli czynności operacyjnych w procesie realizacji instalacji abonenckich FTTH.
  • Realizacja zlecanych wizji lokalnych dla NWT FTTH dla segmentu B2B.
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołów odbiorowych sieci FTTH.

Wymagania:

  • Szukamy osób łatwo nawiązujących nowe kontakty i potrafiących podtrzymać dobre relacje, szczególnie w sytuacjach kryzysowych.
  • Osób komunikatywnych, dynamicznych ale również solidnych – dobrze zorganizowanych i samodzielnych – najlepiej typ ekstrawertyka.
  • Wskazane wykształcenie techniczne (minimum licencjat).
  • Mile widziana znajomość zagadnień z branży telekomunikacyjnej w zakresie dostaw/dystrybucji Internetu dla wielu użytkowników (przewodowo) oraz sieci teletransmisyjnych.
  • Systematyczność i dokładność.
  • Doświadczenie w pracy w złożonym środowisku.
  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Wynagrodzenie (w zależności od ilości wykonanych audytów w obrębie miesiąca):

  • od 3000 brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Najpopularniejsze serwisy z ogłoszeniami o pracę:

www.pracuj.pl

www.praca.pl

www.jooble.pl

www.infopraca.pl

www.gazetapraca.pl

www.anonse.com

www.indeed.pl

www.jobexpress.pl

www.terazzaraz.pl

www.absolvent.pl

www.hotelcareer.pl

www.oferty.praca.gov.pl

www.eurostudent.pl

www.jobs.pl

www.praktyki.edu.pl

www.najlepszapraca.pl

www.neuvoo.pl

Praca za granicą:

www.eures.europa.eu

www.pracazagranicaodzaraz.pl

Oferty Freelancer

www.lancerhub.com

Agencje pośrednictwa pracy:

Randstad – rekrutacje stałe, praca tymczasowa