skype wsh radom
rekrutacja online

Zbiory biblioteczne

KSIĄŻKI

Biblioteka WSH jest doskonale przygotowana do wypełniania funkcji edukacyjnej. Zasoby biblioteki to ponad 19 000  woluminów. Posiada bogaty, nowoczesny i różnorodny księgozbiór, którego profil jest dostosowany do prowadzonych w uczelni kierunków. Składa się on w dużej mierze z podręczników i skryptów akademickich. Zakres tematyczny to m.in.: stosunki międzynarodowe, ekonomia, finanse, pedagogika, psychologia, bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo narodowe, zarządzanie kryzysowe, organizacja i zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, przedsiębiorczość, politologia, socjologia, prawo i administracja, Unia Europejska, statystyka, informatyka, filozofia, etyka, public relations, reklama, komunikacja społeczna, marketing, kryminologia, psychologia, terroryzm, konflikty międzynarodowe, rachunkowość, bankowość, polityka społeczna i wiele innych.
Obsługa użytkowników biblioteki odbywa się na zasadach pełnej komputeryzacji w programie Sokrates – Sowa, przy wykorzystaniu elektronicznych kont czytelnika. radom-wsh.sowa.pl

CZASOPISMA

W Czytelni znajduje się szeroki księgozbiór podręczny, w skład, którego wchodzą słowniki, leksykony, encyklopedie. Czytelnia WSH gromadzi i udostępnia studentom czasopisma. Biblioteka gromadzi w prenumeracie bieżącej 41 tytułów czasopism w wersji tradycyjnej, z których korzystać można jedynie na miejscu. Ponadto Biblioteka w swoich zasobach posiada 90 tytułów archiwalnych czasopism polskich oraz 28 tytułów archiwalnych czasopism obcojęzycznych. Zbiory te nie podlegają wypożyczeniu.

SPIS CZASOPISM PRENUMEROWANYCH PRZEZ BIBLIOTEKĘ WSH

MULTIMEDIA

Biblioteka posiada szeroki zasób zbiorów multimedialnych w ilości ponad 1300 sztuk płyt CD, DVD, dyskietek, kaset VHS, w tym: encyklopedii multimedialnych, kursów językowych, programów informatycznych, filmów szkoleniowych. Część z nich są załącznikami do gromadzonych czasopism i publikacji naukowych. Zbiór multimediów został opracowany i udostępniony w katalogu biblioteki.

Regulamin Biblioteki

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x