skype wsh radom
rekrutacja online

Koło Psychologii

Koło Naukowe Psychologii

OPIEKUN NAUKOWY: dr Paweł Nowak, nowak@wsh.pl

PRZEWODNICZĄCY (STUDENT): Milena Durasiewicz, milena_durasiewicz@o2.pl

TERMINY I MIEJSCE SPOTKAŃ: Druga środa miesiąca, godz. 16.30, sala C-4 ul. Traugutta 61a.

PLAN DZIAŁALNOŚCI W ROKU AKADEMICKIM 2016/2017

Październik (19.10.2016) Udział członków Koła w  obchodach Międzynarodowego Tygodnia Mediacji organizowanego przez Sąd Okręgowy w Radomiu i Polskie Centrum Mediacji Oddział Radom: wizyta w Sądzie Okręgowym w Radomiu i udział w prelekcji nt. mediacji.

Listopad (18.11.2016) spotkanie koła połączone z projekcją filmu szkoleniowego nt. psychoterapii poznawczej osób z otyłością i nadwagą prowadzoną przez Dr Judith S. Beck – profesora nadzwyczajnego psychologii klinicznej na wydziale medycznym Uniwersytetu Pensylwanii i przewodniczącą Beck Institute for Cognitive Behavior  19.11.2016 wizyta członków koła w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Radomiu.

Grudzień (16.12.2016) Wyjazd do Szpitala Psychiatrycznego w Tworkach i wizyta w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza.

Październik (19.10.2016) Udział członków Koła w obchodach Międzynarodowego Tygodnia Mediacji organizowanego przez Sąd Okręgowy w Radomiu i Polskie Centrum Mediacji Oddział Radom: wizyta w Sądzie Okręgowym w Radomiu i udział w prelekcji nt. mediacji.

Listopad (18.11.2016) spotkanie koła połączone z projekcją filmu szkoleniowego nt. psychoterapii poznawczej osób z otyłością i nadwagą prowadzoną przez Dr Judith S. Beck – profesora nadzwyczajnego psychologii klinicznej na wydziale medycznym Uniwersytetu Pensylwanii i przewodniczącą Beck Institute for Cognitive Behavior 19.11.2016 wizyta członków koła w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Radomiu

Grudzień (16.12.2016) Wyjazd do Szpitala Psychiatrycznego w Tworkach i wizyta w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza
Wsparcie przez członków koła akcji charytatywnej „Szlachetna paczka”

Styczeń (13.01.2016) Udział członków koła w konferencji naukowej „Resocjalizacja poprzez pracę” w Areszcie Śledczym w Radomiu

Luty: prowadzenie lekcji wychowawczych w radomskich szkołach nt. psychomanipulacji i zachowań agresywnych

Marzec: Realizacja projektu badawczego nt. psychospołecznych uwarunkowań orientacji narodowych

Kwiecień (22.04.2017) Udział członków koła w Międzynarodowej Konferencji Naukowej nt. ,,Tendencje nacjonalistyczne we współczesnej Europie. Patriotyzm czy ksenofobia”

Maj: wyjazd zagraniczny do Berlina połączony z wizytą na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Berlińskiego

Czerwiec: konferencja studencka nt. współczesnych problemów psychologii

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x