skype wsh radom
rekrutacja online

Maraton Pisania Listów w szkołach!

Udostępnij

23 listopada rozpoczęliśmy akcję Maratonu Pisania Listów w szkołach patronackich oraz zaprzyjaźnionych z uczelnią. Już czwarty raz zaprosiliśmy młodzież do wspólnego, odręcznego pisania listów w obronie osób, których prawa są łamane na całym świecie. Cieszymy się, że wydarzenie to z każdym rokiem coraz mocniej promuje ideę bezinteresownej pomocy i wzbudza tak duże zainteresowanie. Jak co roku mamy nadzieję na tysiące listów i kibicujemy! Piszecie niestrudzenie na kolanach, na podłodze a nawet w internatach! Kto napisze najwięcej w obronie prześladowanych i więzionych kobiet? Do zobaczenia w szkołach 😉 Na wasze listy czekamy do 9 grudnia!

23 listopada pracownicy uczelni zagościli w murach Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Radomiu. Uczniowie pod pilnym okiem organizatorki – Pani Anny Stachowicz napisali 284 listy!

Pod wodzą pani dyrektor Jadwigi Błaszczyk 27 listopada listy pisali uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chwałowicach k. Iłży! Szkoła zgromadziła 233 listy i nie jest to ostateczny wynik –  uczniowie będą pisać także w internacie. Dziękujemy i czekamy na kolejne!

28 Listopada Wyższa Szkołą Handlowa gościła w Liceum Językowym (Szkoła Montessori) w Radomiu, tu pod opieką pani Marzeny Wojciechowskiej uczniowie napisali 284 listy.

Dzień później 29 listopada na zaproszenie Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich z Radomia oraz pod czujnym okiem Pani Moniki Pawlak uczniowie napisali 300 listów. Wśród listów pojawiły się także te pisane w języku angielskim! Dziękujemy za zaangażowanie!

30 listopada Maraton Pisania Listów odbył się w Zespole Szkół nr 4 im. Polskich Olimpijczyków. Uczniowie wraz z opiekunem – Panią Joanną Łyjak napisali 311 Listów. Jest to jak dotąd najlepszy wynik wśród szkół, które w pierwszym tygodniu akcji wzięły udział we wspólnym pisaniu.

2 grudnia odwiedziliśmy XI L.O z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica. Uczniowie tego liceum wraz opiekunem, p. Magdaleną Muszyńską napisali 167 listów!

Kolejną szkołą, która chętnie przyjęła zaproszenie do Maratonu Pisania Listów jest zaprzyjaźniony z WSH „Kochanowski”. Uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. Jana Kochanowskiego pod opieką p. Adriana Szarego przekazali uczelni 254 listy. Dziękujemy za przeprowadzoną akcję oraz zdjęcia!!!

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x