skype wsh radom
rekrutacja online

Nurkuj z nami – Rusza II edycja kursu nurkowego!

Udostępnij

Marzysz o podwodnych wojażach, lubisz nurkowanie a woda to twój żywioł, zapraszamy na drugą edycję kursu nurkowego – Open Water Diver!

Dla studentów WSH specjalna oferta cenowa – zamiast 1200 zł – 500 zł za cały kurs. Zapewniamy sprzęt nurkowy! Spiesz się – zostało tylko jedno wolne miejsce!

Jak wygląda kurs podstawowy?

Okres zimowy wykorzystamy do przeprowadzenia zajęć teoretycznych oraz pierwszych zanurzeń szkoleniowych na basenie. Wiosną, gdy za oknem zrobi się nieco cieplej, wybierzemy się na wody otwarte, gdzie wykonasz przewidziane programem, ostatnie nurkowania kursowe. A potem … cały sezon przed Tobą na szlifowanie umiejętności i poznawanie podwodnego świata.

Po ukończeniu szkolenia Open Water Diver, zdobędziesz certyfikat, uprawniający do nurkowania do głębokości 18 metrów, wydany przez międzynarodową organizację szkoleniową Scuba Diving International. Podczas jego trwania posiądziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci cieszyć się pięknem podwodnego świata w sposób bezpieczny i komfortowy.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu – zapisz się!

Zgłoszenia przyjmuje:

Marta Kania-Jurczak

mkania-jurczak@wsh.pl, nr tel: 48 340 16 94, wew. 46

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x