skype wsh radom
rekrutacja online

Inteligencja emocjonalna w życiu zawodowym i osobistym – warsztaty

Inteligencja emocjonalna wpływa na to jak radzimy sobie ze swoim zachowaniem w pracy, w domu, z kontaktami społecznymi i z podejmowaniem decyzji. Można ją opisać jako kompetencje osobiste i społeczne. Chcesz sprawdzić poziom swojej inteligencji emocjonalnej? Chcesz wykorzystać jej atuty w życiu? 14 listopada zapraszamy wszystkich studentów WSH na warsztaty, które odbędą się w siedzibie przy ul. Traugutta 61a!

Na kompetencje osobiste składa się zdolność do rozumienia swoich emocji i zarządzania nimi, a na kompetencje społeczne umiejętność obserwowania i rozumienia uczuć innych osób i korzystania z tej wiedzy w kontaktach z nimi. Osoby o wysokiej inteligencji emocjonalnej można opisać za pomocą dziewięciu cech, są to m.in.: zaraźliwy optymizm, bogaty słownik emocjonalny, asertywność, ciekawość innych ludzi, wybaczają, ale nie zapominają, nie pozwalają, by gaszono ich radość, szukają okazji do śmiechu, trudno ich obrazić, w zarodku duszą negatywne dialogi wewnętrzne.
Inteligencja emocjonalna jest dosyć plastyczna, a to znaczy, że możemy ją trenować i doskonalić aby nowe zachowania weszły nam w nawyk.

Warsztaty pt. „Inteligencja emocjonalna w życiu zawodowym i osobistym”, odbędzie się w siedzibie WSH przy ul. Traugutta 61a w sali C-4, w dniu 14.11.2017 (wtorek), godz. 8:00.

Informacji udziela Biuro Kariery WSH.

Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w warsztatach.

Serdecznie zapraszamy 🙂

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x