skype wsh radom
rekrutacja online

Wizyta studyjna w Samsungu!

Udostępnij

Lotnisko, restauracja, hotel, galeria handlowa, fabryka? We wszystkich miejscach obecna jest technologia firmy Samsung. Serdecznie zapraszamy na wizytę w szczególnym miejscu, gdzie prezentowane są najnowsze rozwiązania technologiczne towarzyszące nam na co dzień (IoT, Smart Signage, nowoczesne biuro i dom).  Zapisz się już dziś! 

Celem spotkania jest przede wszystkim umożliwienie poznania konkretnych rozwiązań dla każdej branży. Przedstawione zostaną produkty Samsung w taki sposób, aby zaprezentować ich zastosowanie w konkretnych miejscach i sytuacjach. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów w szczególności z kierunku Zarządzanie do udziału, w wizycie studyjnej!

Spotkania odbędą się w showroomie Samsung w warszawskiej siedzibie firmy przy ul. Postępu 14, w dniu 23 listopada 2017 r.  Wyjazd z Traugutta 61a o godz. 8.00. Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy: pchojnacki@wsh.pl 

tel. 48/ 363-22-90 wew. 45. 

Więcej informacji  udziela Dział Współpracy z Zagranicą i Praktyk Studenckich.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x