skype wsh radom
rekrutacja online

Psychologia – studia magisterskie!

Udostępnij

Studia magisterskie na kierunku psychologia, w zależności od wybranej specjalności, przygotowują do pracy w placówkach oświatowo-wychowawczych, poradniach specjalistycznych, służbie zdrowia, instytucjach profilaktyki społecznej, w wymiarze sprawiedliwości m.in. w sądach, biznesie, tj. w agencjach reklamowych, działach marketingu i PR, działach HR/personalnych, w firmach/agencjach headhunterskich oraz konsultingowych.

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza do zapoznania się z nową ofertą uzupełniających studiów II stopnia (magisterskich) i kontynuacji kształcenia na kierunku psychologia o profilu praktycznym. Dwuletnie studia (4 semestry) dla absolwentów psychologii realizowane będą w trybie niestacjonarnym. W ramach studiów można wybrać jedną z trzech oferowanych na tym kierunku specjalności: psychologię kliniczną, psychologię społeczno-wychowawczą lub psychologia zarządzania w organizacjach. Nowością i niewątpliwym atutem kierunku jest to, że część zajęć prowadzonych będzie m.in. w formie e-learningu. Szczegółowa oferta dostępna jest punkcie rekrutacyjnym WSH w Radomiu przy ulicy Traugutta 61a.

Serdecznie zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x