skype wsh radom
rekrutacja online

WSH przyjmuje wyzwanie od Pawła Burczyka i fundacji Verum Alfa! Pomagamy Kai Czerwińskiej!

Udostępnij

W związku z pilną potrzebą pomocy na rzecz Kai Czerwińskiej chorej na Neuroblastomę IV stopnia została zainicjowana internetowa akcja pomocowa „Zostań Robin Hoodem Kai”, pod skrzydłami Fundacji „Verum Alfa”. Nietypowa akcja wiąże się z udostępnieniem swojego zdjęcia w kapturze (na wzór dawnego Robin Hooda ) i umieszczenie go na Facebooku, z jednoczesnym przekazaniem pieniędzy na konto Kai. Następnie każda osoba/instytucja nominuje do tego samego gestu kolejne osoby. Nominację do wzięcia udziału w tej akcji dla Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu dokonał Paweł Burczyk, znany polski aktor i jednocześnie wiceprezes Fundacji „Verum Alfa”. Uczelnia oczywiście przyjmuje wyzwanie! 

Jeśli Ty też chcesz pomóc, przyłącz się do nas! :)

Dane do przelewu – koniecznie z dopiskiem Kaja Czerwińska, na rachunek 08 1090 1841 0000 0001 3239 0957 , Fundacja „Verum Alfa” ul. Złota 61, 00-819 Warszawa

Jednocześnie informujemy, że Uczelnia nominuje do podjęcia wyzwania: Telewizję Dami, Telewizję Zebrra, Radomską Grupę Mediową, Radio Eska oraz Gazetę Wyborczą! :) :) :)

Kaja Czerwińska – historia choroby

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x