skype wsh radom
rekrutacja online

Prawne aspekty zarządzania nieruchomościami – wykład mec. Marty Bazarnik

Rozległość regulacji prawnych oraz brak spójności i konsekwencji w stanowieniu przepisów przez ustawodawcę składają się na złożoność problematyki prawnej nieruchomości.  Zagadnienia te w praktyce dość powszechnie wywołują trudności związane zarówno z interpretacją przepisów jak i ze stosowaniem obowiązujących procedur. Dodatkowo zaszłości historyczne dotyczące praw własności niejednokrotnie komplikują współczesną sytuację prawną nieruchomości. Wspomnianą problematykę starała się przybliżyć studentom pani mecenas Marta Bazarnik z warszawskiej Kancelarii Adwokackiej BBP.

wykład pt. „Aspekty prawne zarządzania nieruchomościami – problematyka gruntów warszawskich”. Pani Mecenas Marta Bazarnik ma szeroką praktykę sądową, w ramach której w szczególności zajmowała się sprawami z zakresu prawa nieruchomości, prawa spadkowego, a także prawa spółek, gospodarczego, procedury administracyjnej i karnej. Szczególne miejsce w jej praktyce zawodowej zajmuje tematyka zagadnień związanych z nieruchomościami, w tym tzw. nieruchomościami warszawskim. Pani Mecenas ma szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania podmiotami gospodarczymi. Zasiadała w radach nadzorczych spółek prawa handlowego. Wielokrotnie wspierała prawnie organizacje pozarządowe oraz projekty społeczne Jest również Członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

 

Wykład odbył się w siedzibie WSH przy ul. Domagalskiego 7A, w dniu 26.11.2016 r.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu!

 

img_20161126_120402 img_20161126_120449 img_20161126_120319

 

Więcej informacji udziela:

Dział Współpracy z Zagranicą i Praktyk Studenckich
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu
tel. 048 363 22 90 w. 45
pchojnacki@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x