skype wsh radom
rekrutacja online

Janusz Palikot w WSH

Udostępnij

?Urodziłem się w Biłgoraju i tam w wieku 24 lat założyłem swoją pierwszą firmę. ? Tymi słowami Janusz Palikot rozpoczął wykład otwarty w WSH.

 

Setki tysięcy miejsc pracy, prężny rozwój firm i całej gospodarki ? tak Polska wyglądałaby według Janusza Palikota, gdyby zamiast ?ratować? górników łożyła te pieniądze na nowe technologie.

Polityk przyznał się, że popiera zalegalizowanie marihuany oraz liberalizacji gospodarki . „To absurd by rodzicom  za olej z marihuany groziło 12 lat wiezienia a chłopakowi za pobicie 8 lat więzienia” .

Janusz Palikot tłumaczył się także z jego stosunku do Kościoła katolickiego i jego postulatu całkowitego rozdziału tej instytucji od państwa. Palikot starał się wytłumaczyć, że Kościół katolicki jest instytucją niedemokratyczną mającą negatywny wpływ na tworzenie prawa w Polsce oraz posiadającą niesłuszne przywileje.

 

IMG_0680 IMG_0690 IMG_0697

 

IMG_0693 IMG_0698 IMG_0707

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x