skype wsh radom
rekrutacja online

Konferencja międzynarodowa

KONFERENCJA MIĘDZYNARODOWA – INTEGRACJA A BEZPIECZEŃSTWO-WYBRANE ASPEKTY PRAWNE, ADMINISTRACYJNE, SPOŁECZNE, I PEDAGOGICZNE

logo20150425

Radom 25 kwietnia 2015 r.

ziemia_puzzle

Jakie są współczesne zagrożenia dla bezpieczeństwa?
Jak realizować integrację społeczną imigrantów i mniejszości etnicznych?

 CEL KONFERENCJI

Inicjatorem i głównym organizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu w partnerstwie z Utenos Kolegija, ?????????????????? ???????????? ???????????? ?????? ????? ?????????, oraz Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie. Celem konferencji jest podjęcie debaty oraz wymiany doświadczeń z zakresu szeroko pojętego problemu integracji i bezpieczeństwa znajdującego się w centrum uwagi badań wielu dyscyplin naukowych. Pragniemy, aby wynikiem dyskusji była pogłębiona eksploracja kluczowych zadań i problemów badawczych związanych z integracją i bezpieczeństwem zwłaszcza jego aspektów prawnych, administracyjnych, społecznych i pedagogicznych w obliczu wielowątkowych procesów wynikających ze zmian społecznych. Naszym zamiarem jest, aby międzynarodowy wymiar konferencji zapoczątkował szeroką wymianę zespołowego i indywidualnego dorobku naukowego zarówno w obszarach teoretycznych, jak praktycznych, związanych z integracją i bezpieczeństwem. Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną, prawników, administratywistów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców, pracowników Wojska, Policji, Służby Więziennej, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, praktyków reprezentujących różnego rodzaju instytucje. Wynikiem spotkania będzie publikacja poruszająca omawiane podczas konferencji zagadnienia.

MIEJSCE KONFERENCJI

Konferencja odbędzie się w budynku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a.

Bliższych informacji o konferencji udzielają:

P.O. DZIEKAN Wydziału Nauk Humanistycznych
doc. dr Sylwester Bębas
tel. 48 360 10 75 w. 44
e-mail: sbebas@wsh.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x